Ju bën të dukeni më të fuqishme, kjo nuancë do të dominojë kudo

vovalbania August 20, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Ju bën të dukeni më të fuqishme, kjo nuancë do të dominojë kudo

Nëse jeni një adhurues i vërtetë i modës, duhet të jeni të interesuar se cila ngjyrë do të mbetet dominuese deri në fund të këtij viti. Ajo do të jetë e njohur deri në fund të verës, por do të bëhet edhe më e njohur gjatë ditëve të ftohta. Sipas ekspertëve, është e ashtuquajtura nuanca cerulean – një ngjyrë e veçantë e blusë që tashmë është bërë pjesë e pandashme e modës së të famshmëve në tapetin e kuq.

Këtë ngjyrë e ka mbajtur edhe Kim Kardashian, por edhe gra të tjera të famshme. Kjo ngjyrë është po aq në modë sa nuancat e tjera dhe është në gjendje të ngrejë humorin. Edhe pse nuanca cerulean ende nuk e ka pushtuar plotësisht skenën e modës, shumë trende nuk i kanë rezistuar deri më tani dhe në raftet e markave high street do të gjeni lehtësisht shumë pjesë në këtë nuancë të theksuar blu.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 55520 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE