Yll Limani na paralajmëroi këngën e re dhe sipas tij duhet ta presim me padurim!

vovalbania August 20, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Yll Limani na paralajmëroi këngën e re dhe sipas tij duhet ta presim me padurim!

Yll Limani është padyshim një ndër këngëtarët më të pëlqyer dhe me më shumë fansa në showbizin shqiptar. E kjo jo më kot. Çdo këngë e tij arrin të marrë gjithë vëmendjen e duhur dhe të rrëmbejë menjëherë zemrat e të gjithë publikut. Jo vetëm me videoklipe, por Yll Limani është mjaft aktiv dhe me koncerte të shumta në shumë vende si brenda dhe jashtë vendit. Dhe sigurisht që kuptohet se dhe pjesëmarrja dhe mbështetja e fansave është mjaft e madhe. Ylli, me zërin dhe këngët e tij aq të veçanta ka arritur që përherë të përçojë tek publiku, çfarëdo moshe që ata të kenë.

E përpos karrieriës si artist, ai pëlqehet shumë dhe për thjeshtësinë e postimet e tij plot humor nga përditshmëria. E me anë të një Instastory ku tregon se ndodhet në makinë, krahas ka zbuluar një sekuencë të shkurtër nga projekti i tij i ardhshëm muzikor, por mbishkrimi i video-s na bëri shumë kuriozë dhe të presim me padurim se çfarë do të lançojë Ylli.

Nëse kënga ime më prek mua, ju kur ta dëgjoni jeni të mbaruar

“Tonat” është projekti më i fundit i Yllit në bashkëpunim me Ledri Vulën që ka arritur një super sukses pak kohë pas publikimit, duke numëruar afro 10 milion klikime në 1 muaj.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 52602 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE