Habit me deklaratën e saj Arjola Demiri: Po të kisha pasur fat në dashuri do… (VIDEO)

vovalbania August 21, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Habit me deklaratën e saj Arjola Demiri: Po të kisha pasur fat në dashuri do… (VIDEO)

Aktorja Arjola Demiri po shijon disa ditë relaksi ku nuk kanë munguar as postimet në rrjetet sociale.

Por veçanërisht një postim i fundit ka marrë vëmendje të madhe. Aktorja publikoi në profilin e saj në TikTok një video ku shprehet: “Vetëm të kisha pasur fat në dashuri… e di ku kisha arrirë.

Ndjekësit menjëherë kanë shpërhyer në komente ndaj postimit të aktores, duke e komplimentuar dhe duke i thënë se “është ende e re” dhe “ka kohë për të gjetur dashurinë”.Një pjesë e mirë e komenteve janë pëlqyer nga vetë aktorja.

Ish-banorja e BBV provokon shpesh me postime të tilla në rrjetet sociale.

Aktorja publikoi më herët një foto ku pozon krah një busti në Bodrum të Turqisë.

 

@arjolademiriofficial #fypシ #fyp #arjolademiri #arjolademiri❤️ #arjolabbvip #arjola💎 #tetagjyli ♬ Originalton – 🧚🏻‍♂️

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 41792 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE