‘Billboard Hot 100’ kryesohet nga këto ‘top 5’ hite!

vovalbania August 22, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
‘Billboard Hot 100’ kryesohet nga këto ‘top 5’ hite!

Billboard Hot 100 është tabela standarde e regjistrimeve të industrisë muzikore në Shtetet e Bashkuara për këngët, e publikuar çdo javë nga revista Billboard. Renditja e grafikëve bazohet në shitjet, luajtjen në radio dhe transmetimin në internet në Shtetet e Bashkuara.

Pjesë e kësaj liste janë bërë gjithnjë këngët që ju aq shumë dëgjoni dhe pëlqeni, teksa Billboard Hot 100 karakterizohet nga muzika e mirë. Më poshtë, zbuloni pesë këngët që kryesojnë Billboard Hot 100 nga numri 5 deri te kënga e parë e cila mban kurorën për këtë javë.

5.DJ Khaled ft. Drake & Lil Baby – STAYING ALIVE

4.“Running Up That Hill (A Deal With God)” – Kate Bush

3.“About Damn Time” – Lizzo

2.“As It Was” – Harry Styles

1.Beyoncé – BREAK MY SOUL 

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 55520 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE