E harroi Shakirën, Gerard Pique shihet duke u puthur me të dashurën e re (FOTO)

vovalbania August 22, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
E harroi Shakirën, Gerard Pique shihet duke u puthur me të dashurën e re (FOTO)

Kishim shumë dyshime mbi lidhjen e tyre por tashmë duket qartë se Gerard Piqué dhe e dashura e tij e re, Claria Chía Marti, u panë duke u puthur në një koncert.

Pamjet dolën në dritë në rrjetet sociale të programit ‘El Gordo y la Flaca’ (Univisión), ku disa orë më parë u konfirmuan se çifti kishin lidhje që në shkurt, kur ai ishte ende me Shakirën.

Çifti injoroi kamerat televizive dhe i transmetonin shumë dashuri njëri-tjetrit, teksa dëgjonin këngët e Dani Martinit, i cili ofroi një koncert pranë Pirenejve. Pranë tyre është fiksuar edhe babai i Gerard Pique.

Kuptohet, pamjet u bënë virale. Të gjithë nëpër rrjete sociale po befasohen me ngjashmërinë e madhe të Clarias me Shakirën, ish-partneren e Piques.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 58053 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE