Aktorja Barbie Ferreira largohet ‘zemërthyer’ nga seriali “Euphoria”!

vovalbania August 26, 2022 66 nuk lexohet 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Aktorja Barbie Ferreira largohet ‘zemërthyer’ nga seriali “Euphoria”!

Aktorja Barbie Ferreira, e njohur më së shumti për rolin e saj si Kat Hernandez në “Euphoria”, ka njoftuar largimin e saj nga seriali i HBO. Barbie, personazhi i së cilës përpiqet të bëjë gjithçka për të ndryshuar reputacionin e saj në shkollën e mesme, e bëri të ditur lajmin në rrjetin social Instagram.

“Pas katër vitesh që kam mishëruar personazhin më të veçantë dhe enigmatik Kat, më duhet të them lamtumirë me sy të përlotur”, shkroi ajo krahas një vizatimi “fan-art” të personazhit të saj. “Shpresoj se shumë prej jush mund ta shihni veten në të si unë dhe se ajo ju ka sjellë gëzim për të parë udhëtimin e saj në personazhin që është sot. Kam vënë gjithë kujdesin dhe dashurinë time tek ajo dhe shpresoj që ju ta ndjeni atë. Të dua Katherine Hernandez”, përfundoi aktorja.

Lajmi vjen vetëm disa muaj pasi HBO u detyrua të mbrohej pas disa raporteve për një mjedis “toksik” në vendin e punës. Disa anëtarë të pakënaqur folën për përvojat e tyre gjatë xhirimit të dramës duke akuzuar produksionin për dështimin për t’u siguruar atyre ushqimet e duhura dhe pushimet e nevojshme. Përveç “Euphoria”, Ferreira së fundmi luajti në filmin e vitit 2020 “Unpregnant” dhe u shfaq në filmin horror të Jordan Peele “Jo”.

 

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 19336 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE