Jennifer Lopez reagon pas publikimit pa leje të pamjeve brenda dasmës së saj!

vovalbania August 29, 2022 0 koment 2 Mund të lexoni në minuta.
Jennifer Lopez reagon pas publikimit pa leje të pamjeve brenda dasmës së saj!

Këtë fundjavë, pas gati 20 vitesh, Jennifer Lopez dhe Ben Affleck patën ditën e tyre më të lumtur, megjithatë ajo kaloi pa disa njerëz të afërt. Çifti u martua në fshehtësi muajin e kaluar dhe tani e shënuan me një ceremoni solemne në pronën e aktorit në Georgia, ku morën pjesë familjarët, miqtë dhe të njohurit e tyre.

Para disa ditësh në rrjet u shpërndanë disa pamje nga brenda festës së tyre, ku shihej Jennifer teksa këndonte para Ben një këngë romantike. Megjithatë, tani këngëtarja dhe aktorja pretendon se pamjet ishin “vjedhur pa pëlqimin e tyre”.

Ajo ka kritikuar këtë veprim veçanërisht për shkak se të gjithë të ftuarve iu kërkua të nënshkruanin marrëveshjet e moszbulimit si kusht për pjesëmarrjen. Pasi llogaria e fansave të saj në Instagram, JLoW0rld, ndau klipin në Instagram, ajo komentoi:

Kjo është marrë pa leje. Kushdo që e ka bërë ka përfituar nga momenti ynë privat. Nuk e di nga e merrni të gjithë sepse ne u kërkuam të gjithëve të mos ndajnë asgjë nga dasma jonë. Kjo është zgjedhja jonë. Çdo gjë që unë publikoj private është OnTheJLo dhe është për ta ndarë me fansat e mi. Të cilën do ta bëj kur të jem gati. Kjo u vodh pa pëlqimin tonë dhe u shit për para.

Personi pas llogarisë së fansave e fshiu videon “për shkak të respektit për Bennifer” dhe në vend të kësaj ndau një postim të ri me një pamje të komentit të aktores së “Hustlers”, të cilin Jennifer e pëlqeu. Videoja që qarkulloi në internet shfaqte Jennifer, së bashku me një trupë kërcimtarësh duke i kënduar Ben, ndërsa ai ishte ulur para saj në pistën e kërcimit.

Kërcimtarja dhe aktorja amerikane, Heather Morris, ndau përvojën e saj të pakëndshme me Jennifer Lopez, kur ajo u përjashtua nga një audicion kërcimi për shkak të shenjës së horoskopit. 35-vjeçarja, e cila prej vitesh punon si kërcimtare profesioniste, u shfaq në audicionin e J.Lo, por u largua shumë më shpejt se sa pritej.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 54530 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE