Loredana paska një ‘fiksim’ që nuk na e kishte treguar më parë…

vovalbania August 29, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Loredana paska një ‘fiksim’ që nuk na e kishte treguar më parë…

Loredana është ndër reperet më në zë dhe të suksesshme të momentit. Këngët e saj padyshim që brenda pak orësh numërojnë miliona klikime dhe rezultojnë shumë të pëlqyera. Reperja shpesh ndan momente nga jeta e saj personale duke nisur që nga postimet me vajzën dhe nga përditshmëria e saj.

E me anë të një Instastory, bukuroshja na ka treguar një tavolinë të mbushur me libra, të cilat mesa duket qenkan ‘fiksimi’ i saj. E duket se leximi qenka një pasion aq i madh i Lorit sa krahas artistja ‘ka dy fjalë’ për veten e saj:

Mjaft Lori

Shpesh bukuroshja është përfolur për jetën e saj personale dhe së fundmi na ka shtuar dyshimet me një Instastory që ka ndarë me ndjekësit.

Ka kaluar gati një muaj që kur Loredana ka publikuar këngën e saj të fundit “Let’s go” e duket se tashmë ka ardhur koha që reperja të vijë me një projekt të ri. Disa ditë më parë bukuroshja ka treguar me anë të një Instastory se tanimë ka realizuar demon e surprizës së saj më të re, e cila do të titullohet “Stay with me” (Qëndro me mua) dhe pritet të publikohet shumë shpejt.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 55509 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE