Sherr në zonën “VIP” te “Sunny Hill” në Tiranë, Romeo Veshaj përplaset me biznesmenin

vovalbania August 30, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Sherr në zonën “VIP” te “Sunny Hill” në Tiranë, Romeo Veshaj përplaset me biznesmenin

Një përplasje fizike ka ndodhur në një prej zonave “Vip” të festivalit “Sunny Hill” në Tiranë.

“Kryefjala” ka shkruan se ngjarja ka patur si protagonist Romeo Veshajn, miku i tij Elgit Doda si dhe një person.

Sipas tyre, Romeo është parë duke debatuar me një person që miqtë e thirrën me emrin Edison, dhe që merret me biznes.

Romeo ka debatuar ashpër me këtë person, dhe më pas janë shoqëruar nga forcat private të sigurisë që kujdeseshin për mbarëvajtjen e organizimit.

Në debat thuhet se është përfshirë edhe miku i Romeos, këngëtari Elgit Doda. Në këtë zonë kanë qenë të pranishëm personalitete “Vip” nga biznesi, showbizz-i dhe politika.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 57809 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE