3 muaj pasi u bë nënë për herë të parë, Rihanna shkëlqen më shumë se kurrë!

vovalbania September 02, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
3 muaj pasi u bë nënë për herë të parë, Rihanna shkëlqen më shumë se kurrë!

Rihanna zgjodhi një pamje sportive seksi teksa shijonte darkën në Caviar House në Nju Jork të enjten, vetëm tre muaj pasi mirëpriti fëmijën e saj të parë me reperin A$AP Rocky.

Këngëtarja, 34 vjeçe, ka veshur një bluzë blu, të cilën e ka bashkuar me xhinse të gjera teksa doli me një mik. Duke e kompletuar look-un me taka me vija të kuqe dhe të bardha, ajo mbante gjërat e nevojshme me një çantë dore në miniaturë të kuqe, e cila koordinohej me nuancën e buzëkuqit të saj.

Në maj, Rihanna dhe A$AP mirëpritën fëmijën e tyre të parë së bashku, një djalë, emrin e të cilit nuk e kanë zbuluar ende. Një burim informoi People në atë kohë se dy yjet janë duke u përshtatur për të qenë prindër, duke qenë se është hera e parë për ta.

“Djali i tyre është i shëndetshëm dhe Rihanna është e mahnitur prej tij”, shpjegoi burimi i brendshëm, duke shtuar, “Rihanna mezi largohet nga ai. Ajo është një nënë fantastike.”

Ndërkohë, A$AP, emri i vërtetë Rakim Athelaston Mayers, është përfshirë në telashe ligjore. Javën e kaluar, reperi u deklarua i pafajshëm lidhur me çështjen që rrjedh nga një konfrontim i vitit 2021 në Hollywood.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 58381 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE