Evi Reçi dhe Kledi Hysa kapen ‘mat’, fotografohen pranë njëri-tjetrit

vovalbania September 02, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Evi Reçi dhe Kledi Hysa kapen ‘mat’, fotografohen pranë njëri-tjetrit

Ish-konkurrenti i “Big Brother VIP” dhe modeli Kledi Hysaj prej disa kohësh përflitet për një lidhje me këngëtaren dhe moderatoren Evi Reçi. Fillimisht në rrjet nisën të qarkullonin foto të tyre nga vende të njëjta e më pas intervistat e tyre konfirmuan të gjitha dyshimet.

Së fundmi çifti janë parë duke u ulur në një nga lokalet e Tiranës së bashku me disa miq të tyre ku dukeshin dhe goxha të afërt me njëri-tjetrin.

Mesa duket dyshja tashmë nuk e fshehin më marrëdhënien mes tyre, duke mos u ruajtur më nga syri i publikut.

Evi Reçi dhe Kledi Hysa kapen 'mat', fotografohen pranë

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 58383 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE