A janë çift apo jo? Ja detaji që zbulon se Adrola Dushi dhe Capital T kanë zgjedhur të njëjtin destinacion për pushime (FOTO)

vovalbania September 21, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
A janë çift apo jo? Ja detaji që zbulon se Adrola Dushi dhe Capital T kanë zgjedhur të njëjtin destinacion për pushime (FOTO)

Prej kohësh përflitet se Capital T dhe Adrola Dushi janë në një lidhje së bashku.

Ato tashmë janë duke kaluar pushimet së bashku në Firenze dhe një detaj i ka nxjerrë zbuluar.

Kanë qënë pikërisht një palë shapka të njëjta, ku shihen në fotot e të dyve që vërtetojnë se janë në praninë e njëri-tjetrit.

Po ashtu që të dy kanë postuar foto në te njëjtin hotel në Firenze.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 52182 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE