Mos ndoshta romanca e Johnny Depp me avokaten mori fund?!

vovalbania November 04, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Mos ndoshta romanca e Johnny Depp me avokaten mori fund?!

Thashethemet po qarkullojnë se romanca e fundit e aktorit Johnny Depp ka përfunduar disa muaj pasi kishte filluar, supozohet se gjatë betejës gjyqësore me ish-gruan e tij Amber Heard. Depp, 59 vjeç, ishte në lidhje me avokaten londineze Joelle Rich, 37 vjeç, nënë e dy fëmijëve.

Dyshja u panë gjatë çështjes së tij gjyqësore këtë pranverë në Fairfax, Virxhinia, dhe Rich u pa duke udhëtuar në gjykatë me Depp me makinë. Kur lajmet për lidhjen u publikuan muajin e kaluar, u tha se ata e shijonin kiminë jashtë gjyqit.

Megjithatë, nuk kishte asnjë shenjë të aktorit kur Rich mori pjesë në një dasmë familjare në Ibiza fundjavën e kaluar dhe burime në Nju Jork besojnë se marrëdhënia po shpërthen dhe në fakt mund të ketë përfunduar tashmë. Një mik i Depp tha:

Këtu nuk po flasim për një çift normal. Nuk është një lidhje dashurie e madhe, e qëndrueshme dhe e përkushtuar dhe nuk jam i sigurt se ka qenë ndonjëherë. Nuk e di nëse janë bashkë në ndonjë mënyrë në këtë moment. Sigurisht që nuk besoj se është një lidhje serioze romantike.

Burimi shtoi:

Së pari, ai sapo ka dalë nga një betejë masive ligjore [me ish-gruan Amber Heard], kështu që kush do të donte të angazhohej pas kësaj? Ka qenë një periudhë jashtëzakonisht traumatike për të.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 32291 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE