Sa të dashuruar, Brooklyn Beckham dhe Nicola Peltz ndajnë çastet e ëmbla së bashku!

vovalbania November 04, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Sa të dashuruar, Brooklyn Beckham dhe Nicola Peltz ndajnë çastet e ëmbla së bashku!

Brooklyn Beckham dhe Nicola Peltz ndanë ëmbëlsisht akullore të enjten në West Hollywood, Kaliforni, pasi ajo hodhi poshtë një mosmarrëveshje të përfolur me vjehrrën Victoria Beckham. Djali 23-vjeçar i Victoria, 48, dhe David Beckham, 47 vjeç, shkëlqeu ndërsa ndante një kon me Nicola, 27, ndërsa po ecnin në një trotuar së bashku.

Brooklyn kishte veshur një pulovër blu së bashku me pantallona të errëta dhe këpucë të zeza dhe aksesor me një kapele Brooklyn Nets. Nicola kishte veshur një bluzë të zezë me mëngë të gjata, xhinse blu dhe këpucë të zeza. Ajo i kishte flokët e saj të errëta drejt rreth shpatullave dhe mbante një çantë të zezë.

Nicola mbajti konin e akullores të mbushur me dy lugë, ndërsa Brooklyn përdori një lugë për ta shijuar. Brooklyn dhe Nicola njoftuan fejesën e tyre në korrik 2020 dhe u martuan në korrik në Palm Beach, Florida.

Nicola në një intervistë të re me The Times iu drejtua sërish mosmarrëveshjes së saj të përfolur me Victoria, pasi më herët konfirmoi se thashethemet filluan pasi ajo nuk kishte veshur modelin e fustanit të nusërisë së Victoria kur u martua me Brooklyn. Ajo mohoi se tensionet ishin një mosmarrëveshje dhe shpjegoi se atelieja e Victoria thjesht nuk kishte pasur kohë për të bërë fustanin, pasi ajo këmbënguli:

Asnjë familje nuk është perfekte.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 32291 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE