Toka nuk ‘gjen’ qetësi! Dy tërmete të fuqishme lëkundin vendin shumë pranë Shqipërisë (Detajet)

vovalbania November 10, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Tërmet në Shqipëri, ku ishte epiqendra

Italia prej dy ditësh duket se nuk po gjen qetësi.

Një ditë më parë u godit nga një tërmet i fortë me magnitudë 5.7, i cili u shoqërua me disa pas tërmete.

Ndërkohë që ditën e stome kanë rënë dhe dy tërmete të tjerë sërish në zonën e Riminit, njëri me magnitudë 4.5 dhe tjetri me magnitudë 3.2.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 55048 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE