Meghan Markle “shpërthen” në lot: Familja mbretërore nuk më mbrojti

vovalbania December 06, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Meghan Markle “shpërthen” në lot: Familja mbretërore nuk më mbrojti

Meghan Markle fshin lotët teksa flet sinqerisht për jetën me familjen mbretërore. Në një trailer bombë përpara dokumentarit në Netflix, ‘Harry and Meghan’, ajo pretendoi se familja e Princit Harry nuk arriti ta mbronte atë kur u martuan në maj 2018.

Në trailerin, i cili u publikua të hënën, Duka i Sussex tha: “Ka një hierarki familjare. E dini, ka rrjedhje, por ka edhe trillime historish… Është një lojë e pistë.’

Një foto e familjes mbretërore në Trooping the Color në 2019 u shfaq përpara se pamjet e paparacëve që fotografonin Princin Harry dhe Meghan Markle të krahasoheshin me pamjet e vjetra të nënës së Harry-t, Princeshë Diana.

“E kuptova se ata nuk do të të mbronin kurrë”, tha Meghan Markle. Ish-aktorja fshiu lotët nga fytyra teksa i shoqi e ngushëllonte. “Isha i tmerruar, nuk doja që historia të përsëritej. Askush nuk e di të vërtetën e plotë. Por ne e dimë të vërtetën e plotë.’

Javën e kaluar, Netflix publikoi “ngacmimin” e parë zyrtar “Harry dhe Meghan”, i cili shfaqte foto private të çiftit që nuk ishin parë kurrë më parë, duke përfshirë foto të lumtura të puthjeve të Sussexëve.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 26332 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE