Martesa e Feros me Arbenitën mbaron, por dokumentari i Harry dhe Meghan fillon…

vovalbania December 08, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Martesa e Feros me Arbenitën mbaron, por dokumentari i Harry dhe Meghan fillon…

Jo vetëm të ftuar në ‘Pardon My French’ por dhe diskutime mbi ngjarjet më të bujshme të javës!

Jonida Aliçkolli
Elona Duro
Dj Ankloe

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 26372 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE