Franca me mungesa, rikthime te Maroku! Formacionet zyrtare në gjysmëfinalen e Botërorit!

vovalbania December 14, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Franca me mungesa, rikthime te Maroku! Formacionet zyrtare në gjysmëfinalen e Botërorit!

Franca dhe Maroku luajnë sot në 20:00 për gjysmëfinalen e dytë të Kupës së Botës. Në qytetin e Al Khor dy skuadrat do kërkojnë biletën e mbetur për në finalen kundër Argjentinës.

Trajnerët Deschamps dhe Regragui kanë zbardhur formacionet zyrtare, me Rabiot dhe Upamecano që janë mungesa për shkak të një gripi. Veç tyre edhe Lucas Hernandez dhe Benzema janë të dëmtuar. Te Maroku Ziyech është nga minuta e parë teksa Mazraoui është kthyer nga dëmtimi.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 58473 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE