Tradhtia shkatërroi çdo plan që Shakira dhe Pique kishin për familjen e tyre të madhe!

vovalbania December 16, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Tradhtia shkatërroi çdo plan që Shakira dhe Pique kishin për familjen e tyre të madhe!

Ndërsa Shakira vazhdon me planet e saj për t’u transferuar në Majami me djemtë e saj Milan dhe Sasha, njerëzit pyesin nëse këngëtarja kolumbiane do të ishte e gatshme të mbetej shtatzënë përsëri, veçanërisht sepse disa vjet më parë ajo shkoi në një klinikë fertiliteti, kur ishte ende në një lidhje me ish-partnerin e saj, Gerard Pique.

Në pjesën e fundit të procesit që nisi këtë vit, kur zbuloi se Pique kishte qenë i pabesë dhe tradhtar, ylli i Amerikës së Jugut është parë shumë pranë fëmijëve të saj 9 dhe 7 vjeç dhe ka treguar edhe më shumë instinktin e saj të nënës. Por lindin pyetje: a do të kërkonte Shakira të mbetej shtatzënë sërish?

El Nacional, në Katalonjë, kujtoi një intervistë të yllit të Amerikës së Jugut kur ajo ishte në pritje të fëmijës së saj të dytë dhe në të cilën ajo tha se do të donte të ishte nënë e një vajze. Në atë kohë ajo u shpreh se:

Do të jetë një dhuratë për Milanin që të ketë një vëlla. Do të doja të kisha një vajzë një ditë, por do të shohim, nuk e dini kurrë se çfarë do të ndodhë. Për momentin jam e lumtur sepse i dua edhe fëmijët.

Pas lindjes së fëmijës së saj të dytë, konkretisht disa vite më parë, ylli kolumbian mund të ishte në kërkim të një shtatzënie të re dhe të shkonte rregullisht në një klinikë fertiliteti por gjithçka mori një tjetër rrugë.  E ndonëse këngëtarja nuk ka konfirmuar apo përjashtuar asgjë, ajo ka vetëm në mendje udhëtimin e saj në Shtetet e Bashkuara dhe jetën e re që e pret me fëmijët e saj Sasha dhe Milan, pasi kujdestarinë do ta ketë pas negociatave intensive me Piqué, i cili duket i lumtur dhe krenohet me partneren e tij të re, Clara Chía.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 51250 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE