Almeda i bën dedikimin e ëmbël për ditëlindje, partneri turk surprizon me përgjigjen në shqip

vovalbania December 17, 2022 38 nuk lexohet 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Almeda i bën dedikimin e ëmbël për ditëlindje, partneri turk surprizon me përgjigjen në shqip

Tolgahan Sayisman, bashkëshorti i Almeda Abazit feston sot ditëlindjen e tij të 41-të.

Me anë të një postimin ne Instagram, bukuroshja shqiptare ka ndarë urimin e saj për bashkëshortin.

“Gëzuar ditëlindjen dashuria e jetës sime dhe babi më të mirë ♥? të duam ♥?”, ka shkruar Almeda.

Nga ana tjetër Tolgahan ka kthyer përgjigjen e tij në koment, në shqip. “Të dua shumë”, ka shkruar ai ndërsa komenti ka marrë qindra like nga ndjekësit.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 19325 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE