A do të jetë edhe Beniada Nishani banore këtë edicion? Përgjigjet modelja

vovalbania March 05, 2023 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
A do të jetë edhe Beniada Nishani banore këtë edicion? Përgjigjet modelja

Beniada Nishani është pyetur nga ndjekësit nëse do të jetë përsëri pjesë e këtij edicioni të dytë të “BBV2” e pas hyrjes së bujshme të Sabianit mbrëmjen e djeshme gjatë ‘Prime-i’ dyshimet janë shtuar edhe më shumë.

Ditën e sotme Beniada ka dhënë një përgjigje publike duke thënë se nuk do të jetë pjesë më e “BBV” sepse për të, disa eksperienca shijohen një herë në jetë.

“Nuk futem në “BBV2” se eksperiencën më të bukur e kam perjetuar dhe mendoj që të gjitha ato që përjetohen në maksimum bëhen një herë në jetë, nuk ka kuptim ta ripërsërisësh…”-shkruan Beniada.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 47131 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE