Njohja e tyre filloi jashtë, Luizi dhe Jori çudisin me deklaratat

vovalbania March 26, 2023 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Njohja e tyre filloi jashtë, Luizi dhe Jori çudisin me deklaratat

Mbrëmjen e djeshme, teksa banorët kanë qenë në oborr, një deklaratë e Luizit ka tërhequr vëmendjen.

Mes të qeshurash, ai ka ngacmuar Jorin duke i thënë  t’i tregojë të gjithë banorëve si janë njohur ata kohë më parë.

E vendosur në siklet Jori ka buzëqeshur duke thënë që është diçka që ka ndodhur shumë kohë më parë.

‘O Jor, a ti tregojmë gjithë shtëpisë se ku jemi njohur ne të dy më përpara?’- e pyeti Jori, ndërsa Jori tha përballë kamerave:

“O Kiara ka qenë një gjë shumë kohë më përpara dhe nuk ka lidhje fare me atë që thotë Luizi”.

Ende nuk dihet çfarë fshihet pas këtyre deklaratave. Jori në shtëpi shpesh here ka krijuar rrengje për banorët dhe mbase ky mund të jetë thjesht rrengu i rradhës.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 48128 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE