Liberta si rrallëherë ndan pamje bashkë me Flori Mumajesin

vovalbania March 30, 2023 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Liberta si rrallëherë ndan pamje bashkë me Flori Mumajesin

Si rrallëherë, Liberta ndan pamje bashkë me Flori Mumajesin. Moderatorja, siç duket e shijon lidhjen me këngëtarin. Përmes një pamje të publikuar së fundi, çifti duken të lumtur krahë njëri-tjetrit.

Liberta është pyetur nga ndjekësit të postojë një foto bashkë me Florin, e cila nuk ka hezituar ta bëjë. Ndryshe shume kohe me pare eshte perflitur per nje lidhje dashurie mes kandautorit Flori Mumajes dhe modeles bukuroshe Liberta Spahiu.

Shpesh here qe te dy e mohojshin nje gje e till deri ne nje moment ku kete vite dyshja publikuan nga nje foto per festat e fund vitit. Permes ketyre fotove ata konfirmuan lidhje e shume perfolur. Vite me pare disa zera kane qarkulluar se Flori eshte duke jetuar ne Prishtine madje duke bashkjetuar me Liberten, kjo gje asnjeher nuk u konfirmua perveq jeteses se Florit ne Prishtine.

Flori ka qene pjese e mediave shpesh here sa i perket lidhjeve te dashurise. Ai dhe Soni Malaj konfirmuan lidhjen me nje puthje ne Kenga Magjike ku po merrshin pjese me nje duet permes nje puthje, ndersa Liberta ishte perfolur per nje lidhje me Getuar Selimin. Shiko foton:

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 48128 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE