Dafina Zeqiri dhe DJ Geek i japin fund lidhjes së tyre disa vjeçare

vovalbania April 03, 2023 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Dafina Zeqiri dhe DJ Geek i japin fund lidhjes së tyre disa vjeçare

Dafina Zeqiri dhe DJ Geek i kanë dhënë fund lidhjes së tyre disa vjeçare.

Ndonëse pak ditë më parë, u përfolën se çifti cool i estradës shqiptare janë jo në ditët e tyre më të mira, e vërteta duket se paska qenë më e thellë se kaq.

Burime për revistën “WHO” nga Prishtina kanë treguar se Dafina i ka dhënë fund lidhjes së tyre për shkak se dyshja nuk po funksiononte më.

Ae73dde6 C7fb 40ab Be25 Fb4c7eaa2d55

Këtyre zërave u shtohet edhe fakti që gjatë koncerteve, dyshja nuk e kishte më kiminë që ka pasur historikisht në skenë.

Në dukje e pamundur, por fatkeqësisht kjo është e vërteta. Por një gjë është e sigurt; për shkak të kësaj ngjarjeje projekti i ardhshëm i Dafinës do të na “godasë” fort.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 47614 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE