Çfarë po ndodh në shtëpinë e “BBVA”? Qetsori ‘kërcënon’ live Bledi Manen: Do t’ju hedh në ushqim lloj-lloj gjërash

vovalbania April 04, 2023 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Çfarë po ndodh në shtëpinë e “BBVA”? Qetsori ‘kërcënon’ live Bledi Manen: Do t’ju hedh në ushqim lloj-lloj gjërash

Një përplasje e fortë ka ndodhur gjatë spektaklit të sotëm mes Bledi Manes dhe Qetsorit.

Ajo që bëri përshtypje ishin fjalët kërcënuese të Qetsorit drejtuar Bledit, ndërkohë që u shpreh se do t’ju hedh lloj- lloj gjërash në ushqim që të mos e hanë.

“Po po do t’ju hedh kripë, do t’ju hedh lloj-lloj gjërash në ushqim.

Pse kush je ti të më tregosh mua se çfarë të bëj?

Do t’ju hedh gjëra që të mos e hani ushqimin dhe të shkoni të lani pjatat.”- tha Qetsori.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 48128 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE