Këmbimi valutor për ditën e sotme/ Rritje e papërfillshme e monedhave të huaja, ja me sa shitet e blihet dollari dhe euro

vovalbania April 18, 2023 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Këmbimi valutor për ditën e sotme/ Rritje e papërfillshme e monedhave të huaja, ja me sa shitet e blihet dollari dhe euro

Sot, më 18 prill 2023, dollari amerikan blihet me 102.4 lekë dhe shitet me 103.7 lekë.

Euro blihet me 112.4 lekë dhe shitet 113 lekë.

Paundi britanik sot blihet me 126.5 lekë dhe shitet me 128 lekë.

Franga zvicerane këmbehet sot në blerje me 113.8 lekë, ndërsa në shitje me 114.8 lekë.

Dollari kanadez sot në blerje këmbehet me 76.1 lekë dhe në shitje me 78.1 lekë.

Këmbimi valutor për ditën e sotme/ Rritje e papërfillshme e

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 58473 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE