Kërcënimet, ofendimet dhe mallkimet për të, Lorin dhe Arbanën/ Sara Hoxha reagon për herë të parë dhe të fundit

vovalbania April 21, 2023 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Kërcënimet, ofendimet dhe mallkimet për të, Lorin dhe Arbanën/ Sara Hoxha reagon për herë të parë dhe të fundit

Producentja e ‘Big Brother VIP’, Sara Hoxha ka reguar sot për herë të parë dhesiç thotë ajo  të fundit, lidhur me mesazhet e kërcënimeve, ofendimeve e mallkimeve që stafi i këtij formati merr. Shkak për këtë reagim, u bë një mesazh i mbërritura në inbox-in e saj në Instagram, të cilin Sara e ka shpërndarë edhe me ndjekësit e saj.

Mesazhi në fjalë, mallkonte Sarën, familjarët e saj si dhe Arbanën.

Sara shkruan se e gjitha është një shfaqje televizive dje bëhet në kuadër të lojës, një shprehje shumë e famshme kjo e këtij viti.

“Gëzuar Ramazanin të gjithëve. Teksa vijmë në përfundimin e këtij muaji të shenjtë të agjërimit dhe reflektimit shpirtëror, le të kujtojmë rëndësinë e mirësisë, respektit dhe dhembshurisë ndaj njëri-tjetrit, si në internet ashtu edhe në të vërtetë. Ndërsa kjo është hera e vetme që do të flas për këtë, unë, kolegët e mi dhe banorët kërcënohemi dhe fyemi cdo ditë. Dëshiroj t’ju kujtoj se është një shfajqe televizive dhe gjithcka bëhet në kuadër të lojës. Shikim të këndshëm!”, ka shkruar Sara.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 48128 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE