Për herë të parë si çift, Anna Lika dhe Bjordi Mezini

vovalbania April 21, 2023 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Për herë të parë si çift, Anna Lika dhe Bjordi Mezini

Bjordi Mezini dhe Anna Lika janë shfaqur për herë të parë bashkë në publik pasi zbulimit të lidhjes së tyre të dashurisë.

Aktorja ka ndarë një foto krah regjisorit nga xhirimet e serive të reja të serialit “Hot”.

Lidhja e tyre u zbulua pas rihyrjes së Bjordit në Big Brother Vi psi konkurrent.

Gjatë bisedave me banorët ai zbuloi disa indicie që linin të kuptonin se partnerja e tij ishte Anna.

Dyshja kanë publikuar fotot në llogaritë e tyre në Instagram me macen e tyre që mbajnë në shtëpi.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 48128 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE