As nëna e as motra! Pse munguan familjarët e Luizit në dasëm

vovalbania May 07, 2023 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
As nëna e as motra! Pse munguan familjarët e Luizit në dasëm

Është kurorëzuar në martesë dashuria e Kiara Titos me Luiz Ejllin mbëmjen e sotme. Çifti më i famshëm i momentit kanë zhvilluar ceremoninë e tyre në ambientet e Bashkisë së Tiranës, nga kryetari i saj.

Kiara zgjodhi që të marrë mbiemrin e partnerit dhe të dy thanë Po.

Por, asnjë nga familjarët e Luizit nuk u pa në ceremoni, veç hallës së tij.

  

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 47615 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE