I dhanë fund romancës disa vjeçare, por si e priti Dj Geek lidhjen e re të Dafinës

vovalbania June 15, 2023 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
I dhanë fund romancës disa vjeçare, por si e priti Dj Geek lidhjen e re të Dafinës

Dafina Zeqiri dhe Dj i saj, Geek, i dhanë fund disa muaj më parë lidhjes së tyre, të cilës i ishin rikthyer disa herë.

Lart e poshtë u fol se arsyeja e shkëputjes së marrëdhënies ishte fakti që Dj Geek nuk kishte ende dëshirë të krijonte familje, megjithatë vetëm ata të dy e dinë më mirë shkakun e vërtetë të ndarjes.

Pas kohë pas kësaj, Dafina u duk se nisi një romancë të re me biznesmenin Kreshnik Gjergji.

Por, si e priti Dj Geek lidhjen e re të Dafinës? Duket se mirë, pasi dyshja po vazhdon bashkëpunimet dhe kjo romancë nuk i ka penguar në punë. Nëpër koncerte gjithashtu, Dafina dhe Dj Geek vazhdojnë të shkojnë bashkë dhe e ndjekin ende njëri-tjetrin në rrjete sociale.

Pra, asnjë hatërmbetje!

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 47615 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE