Këngëtari i njohur ‘thyen’ sërish rregullin, ndan pamje të reja nga dasma private e Arbanës dhe Eduartit

vovalbania June 22, 2023 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Këngëtari i njohur ‘thyen’ sërish rregullin, ndan pamje të reja nga dasma private e Arbanës dhe Eduartit

Moderatorja e njohur shqiptare, Arbana Osmani dhe partneri i saj, regjisori Eduart Grishaj pak ditë më parë organizuan një ceremoni luksoze të dasmës në Toskana të Italisë. E veçanta e kësaj dasme ishte se të ftuarve nuk iu lejua që të publikon video dhe foto gjatë ceremonisë.

Megjithatë disa prej tyre e ‘thyen’ këtë rregull duke ndarë imazhe personale dhe detaje të vogla nga dasma e çiftit.

Një prej të ftuarve ishte edhe këngëtari nga Kosova, Yll Limani, i cili edhe ka sjellur disa fotografi të ndryshme nga atje teksa shihet në një kostum elegant.

Në imazhet e reja që postoi sot (e mërkurë), Ylli u pa veshur me një kostum me ngjyrë të gjelbër të lehtë të kmbinuar me këmishë të bardhë.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 48128 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE