Shumë shpejt! Ja kur do shfaqet në kinema filmi i Luizit dhe Oltës

vovalbania July 24, 2023 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Shumë shpejt! Ja kur do shfaqet në kinema filmi i Luizit dhe Oltës

Xhirimet për filmin më të përfolur të momentit, “Në Kuadër të Dashurisë”, kanë nisur tashmë dhe po zhvillohen në qytetin e Korçës.

Ditë pas dite po dalin detaje dhe pamje të reja nga prapaskenat e filmit komedi-romancë, ndërsa tashmë është bërë me dije edhe se kur do të shfaqet në kinema.

“Në Kuadër të Dashurisë” do të mund t’a shohim nga muaji tetor.

Ndërkohë pak më parë u bënë publike edhe disa foto të tjera nga prapaskenat, një ndër to e publikuar nga vetë Luizi.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 58049 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE