Upss! Ky postim konfirmon lidhjen e Dafinës me biznesmenin

vovalbania August 13, 2023 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Upss! Ky postim konfirmon lidhjen e Dafinës me biznesmenin

Këngëtarja e njohur, Dafina Zeqiri ka nisur një lidhje të re dashurie pas ndarjes nga Dj Geek.

I dashuri i ri i Dafinës është Kreshnik Gjergji, një biznesmen, në pronësi të të cilit figurojnë disa biznese në Kosovë.

Një prej tyre merret me tregti me shumicë të frutave dhe perimeve, kurse një tjetër sipërmarrje është e profilizuar në fushën e teknologjisë informative.

Ato ende nuk e kanë konfirmuar lidhjen mirëpo u desh ky postim që ti vinte pikat mbi “i”.

Kreshniku ka postuar një foto ku shihet macja e Dafinës.

Mesa duket Kreshniku dhe Dafina kanë gjetur dashurinë në krahët e njëri-tjetrit, dhe ajo që i bashkon është edhe dashuria për kafshët.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 48128 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE