Ndaje mendjen Shakira, me Lewis Hamilton apo me Drake?! Ylli i popit ndez thashetheme të reja për romancën e saj!

vovalbania August 14, 2023 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Ndaje mendjen Shakira, me Lewis Hamilton apo me Drake?! Ylli i popit ndez thashetheme të reja për romancën e saj!

Shakira dhe Drake ndezën thashethemet për romancë pasi u larguan në mënyrë diskrete duke lënë të njëjtën festë në orët e mëngjesit të së dielës në West Hollywood, Kaliforni. Pas një nate vonë, një dëshmitar zbuloi për DailyMail se ylli 46-vjeçar dhe reperi kanadez, 36 vjeç, u panë të dy duke u larguar brenda pak minutash nga njëri-tjetri në orën 3:25 të mëngjesit.

Dalja e tyre së bashku vjen vetëm disa ditë pasi një burim ka zbuluar se ajo dhe shoferi i Formula 1, Lewis Hamilton, janë ‘më shumë se miq’ pas një udhëtimi të fshehtë në Ibiza. Raportet në një gazetë katalanase pohuan se dyshja po ecnin përpara me marrëdhënien e tyre. Gjatë muajve të fundit, ajo dhe Hamilton, 38 vjeç, u panë në një jaht me miqtë muajin e kaluar, si dhe në takime në Çmimin e Madh të Britanisë dhe në një klub nate së bashku.

Këngëtarja dhe piloti i Formula 1 thuhet se janë takuar së fundmi në një ishull spanjoll, ku kolumbiania kishte marrë me qira një vilë luksoze për t’u çlodhur për disa ditë. Duke cituar informacione nga programi spanjoll ‘Y ahora sonsoles’, Infobae raporton se Hamilton ka shkuar në vilën e Shakirës gjatë natës. Tamara Gorro bëri të ditur se:

Ne mund të konfirmojmë se Hamilton ka hyrë natën, supozojmë, për të takuar Shakirën, logjikisht sepse atij nuk i ka munguar asgjë tjetër. E gjithë zona është e përbërë nga vila, Shakira ka kaluar shtatë ditë në këtë vilë Coco. Loko, spektakolare, një familje, e madhe, me të gjitha shërbimet luksoze. Ai ka dalë vetëm për dy ose tre ditë për të ngrënë jashtë dhe ne mund të konfirmojmë nga një person me të cilin kam folur se ai e ka parë Hamilton-in të hyjë në kompleksin shumë luksoz dhe privat këtu një nga netët. Vilat janë lart në mal, ato nuk janë të arritshme për askënd. Natën ai dilte për të festuar në disa klube nate shumë të famshme këtu dhe më pas shkoi në shtëpinë e Shakirës për ta përfunduar natën në mënyrë më të mirë.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 47132 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE