U tha se ishte ndarë, por ja çfarë thotë Efi

vovalbania September 10, 2023 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
U tha se ishte ndarë, por ja çfarë thotë Efi

Ish-finalistja e spektaklit televiziv “BBV2”, Efi Dhedhes, ka disa muaj që ka pranuar që është në një lidhje, të cilën ka preferuar ta mbajë private.

Së fundmi ajo ka realizuar një bisedë virtuale me ndjekësit e saj, ku këta të fundit e pyesnin dhe Efi përgjigjej.

Një ndër pyetjet që tërhoqi vëmendje ishte se sa e dashuruar është nga 1-10.

Efi është përgjigjur: “100”, duke na lënë kështu të aludojmë mbi statusin e saj aktual.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 26332 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE