Tragjedia në Himarë dhe qëndrimi i Qeverisë, Sonila Meço flet për TAR!

vovalbania August 10, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Tragjedia në Himarë dhe qëndrimi i Qeverisë, Sonila Meço flet për TAR!

E ftuar nëpërmjet një lidhjeje telefonike për “Live From Tirana” ka qenë gazetarja e njohur Sonila Meço. Ajo ka diskutuar më shumë lidhur me tragjedinë e Himarës ku një skaf i mori jetën një vajze 7-vjeçare dhe qëndrimin e Qeverisë lidhur me këtë. Për më shumë Sonila na flet vetë…

Albana Ruçi
Stenaldo Mëhilli
Sonila Meço
Danko Dj

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 52182 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE