FOTO/ Të gjithë menduan se u pajtuan, Monika Lubonja injoron keq Arjola Demirin

vovalbania August 15, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Sherr me Monika Lubonjën, Arjola zbulon si qëndron e vërteta!

Arjola Demiri dhe Monika Lubonja ishte një ndër emrat më të komentuar brenda shtëpisë së “Big Brother VIP”. Dy aktoret krijuan një miqësi të mirë që dukej se do të vazhdonte edhe jashtë. Mirëpo, shumë shpejt gjërat ndryshuan dhe pas daljes nga shtëpia e famshme, raporti i tyre u lëkund.

Megjithëse, ishte më se e qartë që gjërat mes tyre nuk ishin si më parë, u duk sikur Monika dhe Arjola i sheshuan mosmarrëveshjet e tyre. Por së fundmi, Monika ka lënë të kuptohet se nuk ka miqësi mes tyre. Një ndjekës e ka pyetur Monikën nëse flet me të, duke i lënë edhe një kompliment.

Por, aktorja e ka injoruar pyetjen e fansit, duke pohuar vetëm komplimentin e vërë. Mirëpo, ajo që vihet re është se ata e ndjekin njëra-tjetrën në Instagram.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 55506 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE