Mos ndoshta Dua Lipa sapo na zbuloi partnerin e Kristina Baki?

vovalbania August 20, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Mos ndoshta Dua Lipa sapo na zbuloi partnerin e Kristina Baki?

Në prag të festivalit të shumëpritur “Sunny Hill” që do të mbahet në kryeqytetin tonë në datat 26,27 dhe 28 gusht, Dua Lipa nuk mund të mos mungonte. Bukuroshja është duke qëndruar në Shqipëri për të shijuar ca ditë pushimi. Në llogarinë e saj në Instagram, këngëtarja ka treguar se po shijon plazhet e jugut ndërsa poston vazhdimisht foto.

Së fundmi Dua ka postuar në Instastory disa foto nga dita e djeshme, ku tregon se po darkonte me një rreth të ngushtë shoqëror. Mes tyre ka qenë edhe modelja e njohur Kristina Baki, ku bukuroshet kanë postuar foto së bashku dhe në një ndër fotot që Dua ka postuar në Instastory duket se ka zbuluar edhe partnerin e Kristinës, i cili deri më tani nuk ishte bërë publik nga ana e Kristinës. Në foto Dua shkruan:

Familje

Së fundmi, Facebook i ka dhënë notën 10-të këngëtares së njohur me origjinë shqiptare, Dua Lipa. Bukuroshja i ka kaluar këto ditë në Kosovë ku edhe ka interpretuar në festivalin “Sunny Hill”, që u mbajt për 4 ditë në Prishtinë. Së fundmi artistja ka ndarë disa foto në “Facebook” ku shkruan: “Mbrëmë rrugës për në festivalin tim të preferuar #SunnyHillFestival”. Por ai që ka rënë në sy ka qenë komenti që ka bërë “Facebook” i cili e ka vlerësuar maksimalisht dukjen e Dua-s me notën 10.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 55047 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE