Askush se kishte vënë re, në ‘US Open’ Serena Williams shkëlqeu me 400 diamantet në atletet e saj!

vovalbania September 01, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Askush se kishte vënë re, në ‘US Open’ Serena Williams shkëlqeu me 400 diamantet në atletet e saj!

Serena Williams, tenistja legjendare e të gjithë kohërave, bëri spektakël në US Open dhe jo vetëm me performancën në fushë. Yli i tenisit u shfaq me një kostum që rrëmbeu të gjithë vëmendjen e publikut. Kryefjala e veshjes së saj ishte, “shkëlqimi”. Serena u shfaq me një fund të gjatë me reflekse të argjendta, kombinuar me një bluze në ngjyra dhe efekt të ngjashëm.

Por gjëja që padyshim i la të gjithë gojëhapur ishin atletet, e zbukuruara sipas mediave të huaja, me 400 diamantë, dicka e padëgjuar më parë. Mbi atletet e personalizuara shkruhej “Queen Mama”, ndërsa mësohet se zbukurimet ishinn realizuar të gjitha me dorë dhe Serena i ka udhëzuar punonjësit që i përgatitën.

Serena Williams është një nga atletet më të mira në botë dhe përveç kalimit të orëve të zgjatura në stërvitje, ushqimi është gjithashtu një pjesë e madhe e suksesit të saj në tenis. Një gjë që dimë për Serenën është se ajo është super e disiplinuar kur bëhet fjalë për ushqimin e saj. Njihuni me zakonet e të ngrënit të Williams.

Williams deklaroi pak kohë më parë se po tërhiqej nga tenisi, edhe pse jo menjëherë. Tenistja legjendare ka deklaruar në numrin e fundit të ‘Vogue’ se:

Është gjëja më e vështirë që mund ta imagjinoja ndonjëherë. Nuk dua që të mbarojë, por në të njëjtën kohë jam gati për atë që vjen më pas…

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 58476 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE