Jennifer Lopez ndan imazhe të reja nga dasma me Ben Affleck, së bashku me disa fjalë emocionuese për bashkëshortin e saj!

vovalbania September 02, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Jennifer Lopez ndan imazhe të reja nga dasma me Ben Affleck, së bashku me disa fjalë emocionuese për bashkëshortin e saj!

Jennifer Lopez u dha fansave të saj një vështrim intim të dasmës 3-ditore në pronën e bashkëshortit të saj Ben Affleck prej 8.9 milionë dollarësh në Georgia në buletinin e saj të fundit, gazetën On The JLo, të publikuar të enjten.

Ndërsa ndante detajet romantike nga dita e tyre e madhe, e cila erdhi vetëm disa javë pasi u martua për herë të parë në Las Vegas, superylli, 53 vjeç, përfshiu një foto të ëmbël të saj me një fustan të bardhë Ralph Lauren dhe dhëndrin e pashëm, 50, duke kërcyer ngadalë nën një dritë neoni, ku shkruhej: “Z. & Znj. Affleck”

Kur ai më pa të shfaqesha në majë të shkallëve në atë moment, kishte kuptim absolut, ndërkohë që dukej ende jashtëzakonisht e vështirë për t’u besuar, si ëndrra më e mirë, ku gjithçka që dëshiron është të mos zgjohesh kurrë.

Unë do të kisha pasur shumë nga mendimet e njëjta ndoshta nëse nuk do të isha fokusuar aq shumë për të mos më lëvizur fustani, por kur u afrova mjaftueshëm për të parë fytyrën e tij, më bëri të njëjtin kuptim të mrekullueshëm. Disa plagë të vjetra u shëruan atë ditë dhe pesha e së kaluarës më në fund u hoq nga supet tona. Rrethi i plotë dhe aspak ashtu siç e kishim planifikuar. Më mirë.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 58381 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE