Alabama, vajza e Travis Barker, na zbulon stilin e saj unik!

vovalbania October 13, 2022 50 nuk lexohet 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Alabama, vajza e Travis Barker, na zbulon stilin e saj unik!

Alabama Barker tregoi ndjenjën e saj të stilit teksa pozoi për një sërë fotosh për të lançuar koleksionin e saj të ri me Public Desire. Vajza e bateristit të Blink-182, Travis, 16 vjeç, kishte një sërë pjesësh të mrekullueshme nga koleksioni i ri, i cili është i pari i saj me markën.

Nga çizmet deri tek takat, ylli i TikTok kishte veshur një fustan bluzë të personalizuar të shoqëruar me taka të kuqe me platformë. Takat prej sateni paraqisnin një platformë të trashë dhe një detaj me rrip në kyçin e këmbës, ndërsa Alabama i bashkoi ato me një fustan bluzë të errët me emrin e saj të printuar në të kuqe.

Ajo shtrëngoi një çantë dore të detajuar me shkëlqim nga koleksioni i ri, me flokët e saj bionde të ndezura që bien lirshëm në një stil të drejtë. Për një tjetër pozë, adoleshentja pozoi pranë një telefoni retro dhe stendës për gazeta, ndërsa kishte veshur një palë çizme vezulluese deri tek gjuri.

Ajo shtoi një xhaketë me përmasa të mëdha bardh e zi, ndërsa pozonte gjatë xhirimit. Koleksioni, i cili është bashkëpunimi i parë i Public Desire në SHBA në gjashtë vjet, përmbante 39 palë këpucë, së bashku me 14 çantat.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 18364 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE