“Kam qenë…”/ Emri i një femre tjetër tatuazh në trupin e Luizit, reagimi i Kiarës do t’ju çudit

vovalbania March 24, 2023 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Kriset thellë marrëdhënia e çiftit më të dashur për publikun! “Kaq i padukshëm jam?!”, Kiara sillet sikur Luizi nuk ekziston fare (VIDEO)

Luizi dhe Kiara kanë biseduar mbrëmjne e djeshme lidhur me tatuazhet që ka në trup këngëtari.

Gjatë bisedës Luizi ka treguar se në trupka emrin e një femre tatuazh që e ka mbuluar pas ndarjes me të.

Duket se reagimi i Kiarës ka qenë tepër normal teksa thjesht i tha: Ti e paske bërë rrugë me këto.

Kujtojmë se brenda shtëpisë Luizi ka bërë një tjetër tatuazh ku është syri i Vëllait të Madh dhe firma e Kiarës.

Luizi: Ky është një tribal

Kiara: Pse e ke bërë këtë

Luizi: Kam patur një emër të shkruar dhe i kam rënë përsipër

Kiara: E paske bërë rrugë me këto emrat

Luizi: Epo kësaj nuk kam ça ti bëj unë, lazer? Kam qenë 19-20 vjeç kalama

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 32604 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE