Kush po e mban peng Instagramin e Luiz Ejllit? Miku i ngushtë i këngëtarit flet pa dorashka dhe i tregon të gjitha çfarë po fshihet

vovalbania April 01, 2023 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Kush po e mban peng Instagramin e Luiz Ejllit? Miku i ngushtë i këngëtarit flet pa dorashka dhe i tregon të gjitha çfarë po fshihet

Mario Deda miku i Luiz Ejllit, iu është përgjigjur pyetjeve të ndjekësve që kanë të bëjnë me këngëtarin si dhe me situatën më të përfolur sa i përket bllokimit të Instagramit të tij.

Lidhur me çështjen e Instagramit të Luizit, Mario shkruan se “prandaj ka lëshuar një prokurë, sepse dikush tjetër po ja mban peng dhe s’po ia dorëzon, as atyre që ka autorizuar me vetëdije të plotë Luizi”.

Ndërkaq ai ka folur për disa tema duke filluar nga takimi me Kiarën pas daljes së saj jashtë shtëpisë së BBV dhe deri tedeklaratat e Meridianit në emër të tij. Mario i është përgjigjur ndjekësve duke zbuluar detaje.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 47106 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE