Për herë të parë pas 126 ditësh, Luizi Ejlli takohet me nënën e tij (FOTO)

vovalbania April 29, 2023 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Për herë të parë pas 126 ditësh, Luizi Ejlli takohet me nënën e tij (FOTO)

Në këtë ditë të 126-të Luizi u surprizua nga nëna e tij.

Në një skenë të improvizuar nga Vëllai i Madh, Luizi shkoi në Shkodër me biçikletë aty ku takoi nënën e tij.

Nëna e Luizit i tha atij që në këtë javë të fundit që ka mbetur duhet të bëjë vetëm humor brenda në shtëpi me të gjithë banorët.

Ajo tha se banorët duhet të kalojnë të gjithë shumë mirë. Luizi i tha Arbanës se tani e humbi Big Brotherin, pasi u përfshi në shumë emocione kur takoi të ëmën e tij. Ai tha që dëshira e tij është që nëna e tij të mos punojë më, por të qëndrojë në shtëpi me të dhe Kiarën.

 

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 32608 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE