“Ceremonia më e bukur, ti dukeshe…”/ Arbana zbulon mesazhet me këngëtarin e njohur (Foto)

vovalbania June 20, 2023 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
“Ceremonia më e bukur, ti dukeshe…”/ Arbana zbulon mesazhet me këngëtarin e njohur (Foto)

Ditën e sotme, Arbana Osmani ka vendosur që të tregojë disa detaje të vogla por të veçanta nga dasma e saj shumë private.

Moderatorja e dashur për publikun ka postuar në “Instastory” disa fotografi ku tregon pak nga fustani i nusërisë, nga vendi ku u mbajt ceremonia si dhe unazat.

Por jo vetëm kaq, pasi Arbana ka bërë edhe disa falënderime për të gjithë personat që i qëndruan pranë në këtë moment kaq të bukur për të.

Pak më parë, Arbana ka ndarë me ndjekësit e saj të shumtë një foto ku tregon një bisedë që ka bërë me këngëtarin e njohur, Ylli Limanin.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 47131 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE