A do të jetë Luizi pjesë e “Kepit të Vipave”? Autorja tregon nëse këngëtari udhëtoi me ta drejt Turqisë

vovalbania June 28, 2023 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
A do të jetë Luizi pjesë e “Kepit të Vipave”? Autorja tregon nëse këngëtari udhëtoi me ta drejt Turqisë

Edhe pse nuk është bërë publike në rrjetet sociale, Luizi ka qenë disa herë në Turqi gjatë kohës kur Kiara ndodhej me xhirime për “Kepin e Vipave”.

Kështu ka deklaruar ditën e sotme Olsa Muhameti në emisionin “Ftesë në 5”. Ajo u shpreh se Luizi ka qenë aty për të suportuar Kiarën dhe pjesa më e vështirë për çiftin ka qenë koordinimi i orareve duke qenë se Luizi ka pasur një axhendë mjaft të ngjeshur me koncerte.

“Patëm vizita. Luizi e ka bërë Bodrumin vajtje ardhje. Ka ardhur për të suportuar Kiarën gjatë gjithë kohës. Ka qenë koha që shkonte edhe në Amerikë.

Merreshim edhe me oraret që duhet të ndërthureshin. Ka pasur një axhendë shumë të ngarkuar. Ishte Kiara që erdhi dhe ai se ndryshe nuk do të vinte”, deklaroi Olsa.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 48128 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE