Miqësi e re në vilën e dashurisë, Aisha dhe Amadea i bëjnë një premtim njëra-tjetrës (Video)

vovalbania September 18, 2023 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Miqësi e re në vilën e dashurisë, Aisha dhe Amadea i bëjnë një premtim njëra-tjetrës (Video)

Në episodin e sotëm të Love Island Albania, Aisha pyet Amadean në qoftë se mund ti besoj asaj një sekret.

Kjo e fundit tregohet e gatshme dhe madje i ka dhënë edhe mendimin e saj të sinqertë në lidhje me Salionin.

Por diçka duket se e shqetëson edhe Amadean dhe është afrimiteti i Haris me Uedën.

Pjesë nga biseda
Aisha:Mund të mbash një sekret? Çfarë mendon, Salioni për mua ka interes apo është thjeshtë për lojë.
Amadea:Mendoj se e ka seriozisht Salioni me ty. Haris më duket se ka shumë pëlqim për Uedën, ngeli atje duke qeshur. Nuk ka pasur të njëjtin impakt për ty.
Episodet ditore të Love Island Albania i ndiqni çdo ditë në Tv Klan në orën 18:20.

/ Love Island Albania

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 26332 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE