Euro në “greminë”, zbuloni me sa blihen dhe shiten sot monedhat e huaja (TABELA)

vovalbania October 07, 2023 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Euro në “greminë”, zbuloni me sa blihen dhe shiten sot monedhat e huaja (TABELA)

Sot, më 7 tetor 2023, dollari amerikan blihet me 99.4 lekë dhe shitet me 100.7 lekë.

Euro blihet me 105.2 lekë dhe shitet 105.9 lekë.

Franga zvicerane këmbehet në blerje me 108.7 lekë, ndërsa në shitje me 109.7 lekë.

Paundi britanik blihet me 120.9 lekë dhe shitet me 121.9 lekë.

Dollari kanadez sot në blerje këmbehet me 72.5 lekë, ndërsa në shitje me 74 lekë.

Më poshtë, po sjellim të dhënat e këmbimit valutor, për të gjitha monedhat e huaja:

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 42274 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE