Momenti i vështirë para DWTS, Enxhi Nasufi: “U ndava pas 7 vitesh me një person të rëndësishëm të jetës sime…”

vovalbania December 20, 2023 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Momenti i vështirë para DWTS, Enxhi Nasufi: “U ndava pas 7 vitesh me një person të rëndësishëm të jetës sime…”

E ftuar në “Live From Tirana” ka qenë këngëtarja dhe moderatorja Enxhi Nasufi. Ajo është dhe një ndër konkurrentet në gjysmëfinale të “Dancing With The Stars’. Enxhi na ka folur më shumë për eksperiencën e saj dhe jo vetëm…

Ti ke patur një moment të errët kur nise rrugëtimin në “Dancing With The Stars”?

Unë kam pasur disa momente të vështira, mund t’i quajmë dhe të errëta, të përjetuara në jetën time. Një moment i vështirë ka qenë ankthi shumë i fortë që e kam përjetuar shumë dhe më ka ndryshuar jetën. Përpara “Dancing With The Stars” kam patur një ndarje me një person shumë të rëndësishëm të jetës sime, pas 7 vitesh. Kështu që ty të ndryshon jeta, ndryshon rutinën dhe gjërat duken sikur nisin nga fillimi. Por duke qenë se unë besoj se gjërat ndodhin për një arsye, kjo më ka dhënë shtysën më të madhe për të fuqizuar veten time, e ndarë nga çdo njeri tjetër. Ai nuk është më pjesë e jetës sime, por është djalë shumë i mirë dhe i uroj gjithë të mirat. Unë e di që më sheh me shumë krenari.

Ke provuar muzikën, kërcimin dhe prezantimin, çfarë të ka mbetur ende pa bërë dhe në të cilin do të doje të shfaqeshe tek publiku?

Sigurisht që mbetem tek arti dhe televizioni, por do të kisha qejf dhe filmin. Do të kisha qejf të isha pjesë e një filmi si aktore. Kam ndekur kurse aktrime me “Kripëmjaltëzat” kur kam qenë e vogël. 

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 58473 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE