Tek këto shenja të zodiakut, superhëna e gushtit do të ndikojë më shumë!

vovalbania August 11, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Tek këto shenja të zodiakut, superhëna e gushtit do të ndikojë më shumë!

Ndërsa dalëngadalë po shkojmë drejt vjeshtës dhe netët fillojnë e bëhen më të gjata, superhëna e fundit e vitit do të krijojë një spektakël natën e sotme. Kjo do të thotë që hëna tashmë sentimentale po na fton të gërmojmë më thellë në burimin e emocioneve tona. Është një kohë e mirë për të reflektuar mbi dëshirat dhe për të pranuar mendimet dhe idetë që i kemi shtyrë deri tani.

Sezoni i Luanëve ka nxitur projekte pasioni dhe na ka dhënë besim për të marrë shumë rreziqe. Ardhja e hënës së plotë të 11 gushtit është një moment për të bërë një pauzë të shpejtë përpara se të nisni diçka të re. Astrologu Erin River Sunday thotë se:

Ndërsa ne jemi të gatshëm për veprim në disa mënyra, ky moment ka të bëjë me njohjen e kufijve të kërkuar për të ndërtuar liritë kolektive që kërkojmë. Sido që të jeni të përqendruar rreth asaj date mund të jetë duke arritur një pikë kulmore.

A do të dërgojë energjia rebele e kësaj hëne tronditëse në botën tuaj? Lexoni për të zbuluar nëse jeni një nga shenjat e zodiakut më të prekura nga hëna e plotë e muajit gusht…

Demi
Luani
Akrepi
Ujori

Kjo do të jetë superhëna e katërt dhe e fundit për vitin 2022. E njohur si ‘Sturgeon Moon’, Hëna e Plotë e gushtit arrin kulmin rreth orës 21:36 (EDT) të enjten (0136:00 GMT të premten), megjithëse Hëna do të duket e ndritshme dhe e plotë deri të premten në mbrëmje (10 dhe 12 gusht).

Nëse doni të zbuloni edhe shenjat e zodiakut ku superhëna e gushtit do të ndikojë më pak mjafton të klikoni këtu. 

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 42274 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE